ZAJĘCIA  POZALEKCYJNE

w roku szkolnym 2020/2021

Grupa wiekowa I - III

 

RODZAJ ZAJĘĆ

KLASA

TERMIN

PROWADZĄCY

Zajęcia rozwijające 

- ćwiczenia w czytaniu i pisaniu

I a

środa

 11:30-12:35

Ewa Słowińska

Zespół wyrównawczy

I a

czwartek

8:00 – 8:45

Koło teatralne

III a

piątek

11:50 – 12:35

Justyna Michalak

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

III a

czwartek

8:00 – 8:45

Zespół wyrównawczy

III b

czwartek

8:00 – 8:45

Elżbieta Krawczyk

Zajęcia dodatkowe z informatyki

III

wtorek

8:00 – 8:45

Marcin Smutek

Akademia bilardowa

I - VI

poniedziałek 

12:40 – 14:40

Liliana Wojciechowska

czwartek

12:40 – 14:40

Jakub Wojciechowski 

 


wybieram te zajęcia, które pomagaja mi w nauce

ZAJĘCIA  POZALEKCYJNE W GRUPIE WIEKOWEJ IV-VIII

 

RODZAJ ZAJĘĆ

KLASA

TERMIN

PROWADZĄCY

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne z języka polskiego

VII B

czwartek,

 15:30 – 16:15

Arleta Jakubowska

Konsultacje dotyczące konkursów, uroczystości

IV - VIII

wg potrzeb,

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne z języka polskiego

VIa / VIb

wymiennie co 2 tydzień

czwartek,

13:40 – 14:25

VI a s. 37, VIb s. 23

Jolanta Szywalska

Konsultacje dotyczące konkursów, programów artystycznych, itp.

I - VIII

wg potrzeb

 

Dodatkowe zajęcia z języka angielskiego

VIII a - grupa

wtorek, sala 23

13:40 – 14:25

Marta Bortko

Konsultacje indywidualne z języka angielskiego oraz języka francuskiego

piątek 13:40 – 14:25, w miarę potrzeb 

po wcześniejszym umówieniu się

Weronika Trawińska

 

Zajęcia rozwijające z biologii

VII a

wtorek, sala 34

 16:20 – 17:05

Elżbieta Baran - Lubawa

Zajęcia rozwijające z biologii

VII b

wtorek, sala 34

15:30 – 16:15

 

Konsultacje fizyczno - chemiczne

VII - VIII

środa, sala 19 

7:30 – 8:00

Małgorzata Kuc

 

Kółko geograficzne

VI b

poniedziałek,

12:45 – 13:30

Barbara Mróz - Lampka

 

Zajęcia dodatkowe z informatyki

IV 

wtorek

13:40 – 14:25

Marcin Smutek

Karta rowerowa w ramach lekcji techniki

V

od listopada

 

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne
z matematyki

VII b

czwartek, sala 24
14:35 – 15:20

Jolanta Słomowicz

Kółko matematyczne

IV

czwartek, sala 24

13:35 – 14:25

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne
z matematyki

VI a / VI b wymiennie co 2 tydzień

czwartek,

13:40 – 14:25

Beata Skrobacka

 

Koło Biblijno –Misyjne.

IV - VII

środa

14:25 – 15:20

Sławomir Zelek

 

Zajęcia sportowe dla dziewcząt 

IV - VI

poniedziałek

16:00 – 17:00

środa

16:00 – 17:00

Ewa Pęziak 

Zajęcia sportowe dla chłopców

VII - VIII

wtorek
18:00 – 19:00

Jakub Pęziak

Zajęcia sportowe dla dziewcząt

VII - VIII

piątek,

14:30 – 15:45

Lidia Kopczyńska

 

Akademia bilardowa

I - VI

poniedziałek 

12:40 – 14:40

Liliana Wojciechowska

Akademia bilardowa

I - VI

czwartek

12:40 – 14:40

Jakub Wojciechowski

 
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Piechcinie
ul. 11 Listopada 5
88-192 Piechcin
telefon: +48 52 383 73 39; fax +48 52 38 37 229
e-mail: sekretariat_zps1@vp.pl