Archiwum  /  2021/2022  /  Sport w szkole  /

2020/2021

2019/2020

BILARDOWE MISTRZOSTWA POLSKI UCZNIOWSKICH KLUBÓW SPORTOWYCH

Dnia 20-22 września 2019r. odbyły się Bilardowe Mistrzostwa Polski Uczniowskich Klubów Sportowych. W kategorii pupile dziewczyny Otylia Basińska została wicemistrzynią Polski. W kategorii pupile chłopcy Dominik Wojciechowski został wicemistrzem Polski. W rozgrywkach drużynowych dziewcząt (Otylia Basińska, Julia Nowacka, Roksana Kistowska-absolwentka i Nadia Brywczyńska) zdobyły brązowy medal. W rozgrywkach drużynowych chłopców zajęliśmy VII miejsce. Warto dodać, że Julia Nowacka zajęła IX miejsce w kategorii juniorek młodszych a Olivier Pipin(absolwent) również IX miejsce w kategorii juniorów młodszych. W Mistrzostwach z bardzo dobrej strony zaprezentowali się również pozostali zawodnicy: Klaudia Pietruszewska, Adam Woźniak, Mateusz Brejski, Kacper Brejski, Alan Pipin. Wielkie podziękowania i gratulacje dla wszystkich naszych uczniów.

1345 1343 1339 1344

1342 1341 1340

Kolejny dzień z bilardem za nami. Dzisiaj odbyły się zmagania młodzików w ramach Pałuckiej Młodzieżowej Ligi Bilardowej w odmianę 8 bil. W zawodach udział wzięło 32 zawodników. Najlepszy okazał się Dominik Wojciechowski, który w finale pokonał kolegę z drużyny Kacpra Brejskiego 3:2. Trzecie miejsce zajął Alan Pipin. Dodam, że piąte miejsce zajął Mateusz Brejski. W zawodach udział wzięli również Adam Woźniak, Nadia Brywczyńska i Otylia Basińska,  którzy również pokazali się z dobrej strony przegrywając decydujące o awansie do fazy pucharowej pojedynki. To kolejny dzień sukcesów uczniów z naszej szkoły.
Gratulacje i Wielkie słowa uznania.

1449 1450 1451

1452  1454 1453

BILARDOWE ZMAGANIA

W Żninie 18 września odbyły się Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w bilardzie ( odmiana 9 bil, rocznik 2008 i młodsi) . Miło mi poinformować, że Otylia Basińska zajęła I miejsce a Adam Woźniak i Mateusz Brejski zajęli egzekwo III miejsce. Piąte miejsce zajął Filip Józefowicz. W zawodach wystartowali również Mikołaj Popielarz, Klaudia Pietruszewska i Nadia Brywczyńska. Wielkie podziękowania i gratulacje dla zawodników. Jesteście wielcy!

1455 1457 1458 1459 1456

TURNIEJ BILARDOWY

W dniu 17 września odbyły się w Żninie dwa turnieje bilardowe w ramach Pałuckiej Młodzieżowej Ligi Bilardowej dziewcząt i chłopców. W turnieju chłopców w odmianę 9 bil zwyciężył Dominik Wojciechowski, a drugi był Kacper Brejski, piąte miejsce zajął Alan Pipin. Wśród dziewcząt w odmianę 10 bil najlepiej wypadły: Julia Nowacka, która zajęła drugie miejsce i Otylia Basińska, która była piąta. W turniejach wystartowali również : Filip Józefowicz, Mateusz Brejski, Mikołaj Popielarz, Klaudia Pietruszewska, Nadia Brywczyńska i Roksana Kistowska(absolwentka) Gratulacje dla wszystkich uczniów.

1460 1461 1462 1463 1464

2018/2019

ZAWODY STRZELECKIE

W dniu 29 marca 2019r. po raz kolejny w Kościelcu odbyły się zawody strzeleckie z karabinka pneumatycznego o Puchar Dyrektora Szkoły. Podobnie jak ostatnio uczniowie naszej szkoły zdobyli trzecie miejsce. Gratulujemy: JagodziePawlak, Dominikowi Nowakowskiemu i Mateuszowi Sosce!

1334 1335 1336

PIŁKA RĘCZNA

Dnia 13 listopada 2018r. uczniowie naszej szkoły- chłopcy, brali udział w ćwierćfinale wojewódzkich rozgrywek w piłkę ręczną, zajęli VIII miejsce w województwie. Reprezentanci naszej szkoły to: Pipin Olivier, Domagalski Mikołaj, Jackiewicz Mikołaj, Grządziela Maksymilian, Nowakowski Dominik, Piekarski Wiktor, Stręk Dominik, Tucholski Paweł, Ptak Kacper, Siedlecki Wiktor, Zielas Igor, Filipiak Wiktor, Włodarek Marcel, Gościński Jęrzej, Nowak Mateusz. Opiekun drużyny Jakub Pęziak.